LX Hausys Tarihçesi & Faaliyet Alanları

LX Hausys, 1947 yılından bugüne, öncelikle insana ve çevreye saygılı üretim ilkesinden hareketle; tasarım ve ürün çeşitliliğini inovatif bir bakış açısıyla sürekli yenileyerek, müşterilerine ideal yaşam alanlarına sahip olma ayrıcalığı yaratmaktadır.

LX Hausys, yüksek performanslı yapı malzemeleri ve bileşenlerinin; mimarlık, endüstriyel film kaplama ve otomotiv alanlarında uzmanlaşmış tedarikçisi olup, dünya genelinde 4270 çalışanıyla üst düzey hizmet sunmaktadır.

Yapı ve iç mimari unsurlar
Endüstriyel film
Otomotiv

LX Hausys Vizyonu

LX Hausys; çevreye duyarlı, insan sağlığına hiçbir surette zarar vermeyen yenilikçi yaşam alanları tesis etmek amacıyla stratejiler geliştirmekte ve bu ilkeler çerçevesinde tasarım ve üretim yapmaktadır.

“ÇEVREYE DUYARLI, İNSAN DOSTU YAŞAM ALANLARI OLUŞTURURUZ”

DOĞA

Enerji verimliliği kazanımları ilkesinden hareketle ürettiğimiz çevreye saygılı ürünler ile müşterilerimizin yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

İNSAN

Geleceğin trendlerini estetik anlayışımızla birleştirerek, müşterilerimizin kendilerini iyi hissedecekleri ve yaşam kalitelerinin yükseleceği mekanlar için aralıksız çalışıyoruz

MEKAN

Önceliklerimizi; müşterilerimizin sağlık, mutluluk ve memnuniyetlerini sağlamaya yönelik yaşam alanları tesis etmelerine katkıda bulunmaya ayırdık.

  • ÇEVRE DOSTU

Üretimlerimizde çevreye duyarlı malzemeler kullanma ilkemiz çerçevesinde ürün çeşitliliğimizi hızla arttırmaktayız.

  • ENERJİ TASARRUFU

Üretim, sevkiyat ve diğer tedarik aşamalarında maksimum enerji verimliliği temel ilkelerimizdendir.

  • İNSAN DOSTU

Daima dürüst müşteri ilişkileri oluşturma ilkesinden hareketle; marka gücünü arttırmak, dağıtım ve inovasyon konularında daha etkin olmak suretiyle, ideal müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacındayız.