LX HAUSYS TÜRKİYE

LX Hausys, çevreye duyarlı, insan dostu ideal yaşam alanları oluşturur

LG Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak LX Hausys; ilkesel bir anlayışla, tasarım, teknoloji, yenilik ve kalite temelleri üzerine kurulmuştur.

LX Hausys gelişmiş teknolojileri kullanarak 70 yılı aşkın bir süredir, çevreye duyarlı ve insan dostu üretim prensibi ile üretim yapmakta, müşterilerine ideal yaşam alanlarına sahip olma ayrıcalığı sunmaktadır.

Binlerce farklı doğal ahşap ve taş desenler üzerinde çalışılarak oluşturulan koleksiyonlarımız; gerek tasarım yeteneği gerekse uygulama formları açılarından geniş özgürlük ve yaratıcılık vadetmektedir.

Yaratıcılık

İnovatif, çevreye ve insana saygılı ürünler geliştirirken aynı zamanda yapısal olarak ürünlerimizin dayanıklılık ve sağlamlığına da büyük önem veriyor, yıllarca ilk görünümünü koruyacak zeminler oluşturuyoruz

Sağlamlık

Çevreye duyarlı, insana saygılı temel anlayışımız ile müşterilerimize; hiçbir zararlı hammadde veya bileşen kullanmadan ürettiğimiz geri dönüştürülebilir sağlıklı ürünler sunmaktayız.

Sürdürülebilirlik

LX Hausys Kısa Bilgiler

LX Hausys; Homojen PVC, Heterojen PVC, Kondaktif PVC, Spor PVC, Akustik PVC, LVT, SPC ve İnovatif ürün seçenekleri ile dünya zemin piyasasında lider firmalar arasında yer almaktadır. LX Hausys; Yenilikçi tasarım anlayışı, üstün dijital teknolojisi ve mükemmeliyetçi bakış açısıyla ayrıcalıklı koleksiyonlar yaratmakta, dolayısıyla ideal çalışma ve yaşam alanları oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

İnsana saygılı, çevreye duyarlı üretim anlayışı ile LX Hausys; üretiminde hiçbir zararlı hammadde ve bileşenin kesinlikle kullanılmadığı sağlıklı, hijyenik, yeşil ürünleri müşterilerine sunarak, uzun yıllar güvenle kullanılacak zeminler oluşturmaktadır.

Detaylı Bilgi Alın
Bize Ulaşın

LX Hausys PVC & LVT, Homojen PVC, Heterojen PVC, Kondaktif PVC, Spor PVC, Akustik PVC ve İnovatif Zemin Kaplamaları; çevre ve insan dostu anlayış esas alınarak geri dönüştürülebilir nitelikte üretilmektedir.

LX Hausys; üretim aşamalarında hiçbir zararlı hammadde veya bileşeni kesinlikle kullanmamakta, daima sağlıklı, hijyenik ve yeşil ürünleri müşterilerine sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Detaylı Bilgi Alın
Bize Ulaşın

LX Hausys PVC ve LVT Zemin Kaplama Koleksiyonları; en son dijital teknolojinin kullanıldığı LX Hausys Design Center tarafından tasarlanmakta, piyasadaki güncel trendler sürekli takip edilerek geliştirilmektedir.

LX Hausys Design Center; müşterilerinin yenilikçi ve ayrıcalıklı ürün beklentilerini karşılamak amacıyla dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışmakta, dünyadaki son trendleri takip ederek tasarımlarını sürekli geliştirmektedir.

Detaylı Bilgi Alın
Bize Ulaşın

LX Hausys PVC & LVT Zemin Kaplamaları; Homojen PVC, Heterojen PVC, Spor PVC, Akustik PVC ürün çeşitleri ile Türkiye stoklarımızda müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır

Yeni tasarımları takip ederek, yeni çıkan ürünleri Türkiye Koleksiyonumuza dahil ediyor ve sürekli olarak renk & desen çeşitliliğimizi arttırıyoruz.

Detaylı Bilgi Alın
Bize Ulaşın
0
Yıl
0
Çalışan
0
Ülke
0Milyar
Ciro