LX HAUSYS TÜRKİYE

LX Hausys Sektörel Çözümler

LX Hausys Ürün Grupları; gerek marka değeri gerekse sahip olunan uluslararası sertifika ve belgelerle desteklenen inovatif tasarım ve ileri teknoloji ürünü çarpıcı koleksiyonlar ile kamu sektöründen endüstri alanına kadar birçok platformda, farklı beklenti ve taleplere yanıt vermektedir.

Kamu Sektörü

LX Hausys Pvc Zemin Kaplamaları; Uluslararası anlamda geçerli olan gerekli tüm sertifikaları ve üstün test değerleri ile Kamu Sektörü Projeleri için ideal bir seçenek oluşturmaktadır.

Detay Görüntüle

Eğitim Sektörü

LX Hausys PVC ürün gamı; canlı ve dinamik renk desen kombinasyonları, yüksek yüzey dayanıklılığı ve sektörün beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak nitelikleri ile eğitim alanında öncelikle tercih edilecek çözümler sunmaktadır.

Detay Görüntüle

Sağlık Sektörü

LX Hausys Markası’nın bir diğer uzmanlık alanı olan sağlıkta; anti-bakteriyel ve anti-iyodin özellikleri, uzun ömürlü sağlam yüzey yapısı ile birlikte moral motivasyonu üst seviyede tutacak renk&desen armonileri ile zenginleştirilmiş koleksiyonu, ciddi anlamda ayrıcalık sağlamaktadır.

Detay Görüntüle

Konaklama Sektörü

LX Hausys LVT Zemin Kaplama Koleksiyonu; Turizm alanında oluşacak beklentileri fazlasıyla karşılamaya aday ürün çeşitliliğini, gerek doğal desen ve yüzey özellikleri gerekse yoğun yaya trafiğinden etkilenmeyen sağlamlığı ve gerçekçi garanti süreleriyle birleştirerek sunuyor.

Detay Görüntüle

Ofis Sektörü

LX Hausys LVT ve PVC Zemin Kaplama Serileri; yenilikçi tasarım anlayışı, çevre ve insan dostu hammaddeler kullanılarak üretilmiş olmaları, dayanıklı ve kolay temizlenebilir yüzeyleri ile ofis dekorasyonlarında önemli bir iç mimari unsur olma özelliği göstermektedir.

Detay Görüntüle

Perakende Sektörü

LX Hausys PVC ve LVT Zemin Kaplama Koleksiyonları; sahip oldukları uluslararası sertifikalar, test raporları, darbe ve çizilmelere karşı yüksek dayanıklılık özelliği, uygulama ve kullanım kolaylıkları ve inovatif desen seçenekleri ile özellikle perakende mağazacılık sektöründe tercih edilmektedir.

Detay Görüntüle

Endüstri Sektörü

LX Hausys PVC, Kondaktif PVC ve LVT Ürün Grupları; ticari ve endüstriyel kullanıma uygun yapısal özellikleri, çevre dostu nitelikleri ve üst düzey yüzey dirençleri ile bu alandaki taleplerde ön plana çıkmaktadır.

Detay Görüntüle

Spor Sektörü

LX Hausys Spor PVC Koleksiyonu; gerek yüzey dokusu ve dayanıklılığı gerekse sporcu sağlığına önem veren esnek, deforme olmayan yapısı ve dinamik renk & desen seçenekleri ile ayrıcalıklı bir ürün grubudur.

Detay Görüntüle