Tasarım İnovasyonları

Tasarım rekabeti daha da keskinleşiyor

LX Hausys; tüketici zevkine hitap eden tasarımlar sunarak, son piyasa trendlerini tüketicilerin bakış açısından takip etmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Kore’nin yapı malzemeleri endüstrisindeki en büyük tasarım merkezi ve yetenekli tasarımcıları teşvik etmeyi amaçlayan “Tasarım İnovasyonları” olarak bilinen benzersiz tasarım kültürü ile rakiplerimizden her zaman bir adım öndeyiz.

Müşteri Düşünceleri Tarafından Şekillendirilen Geliştirmeler

“Tasarım İnovasyonları”

“Fikirleri ürünlere dönüştürme” sloganıyla birlikte “Tasarım İnovasyonları”; LX Hausys paydaşlarının ürünler hakkında piyasaya sunulmadan önce değerli geri bildirimlerine olanak sağlayan pilot ürünler geliştirilen süreci ifade etmektedir.

Tasarım Kademesinde geliştirilen birçok ürün müşteriler nezdinde son derece olumlu karşılanmış ve mükemmel sonuçlara ulaşılmıştır..

CMF Araştırması

Ürün tasarımı ve geliştirmesi hususunda yansımaları sağlamak amacıyla; polimer, doğal malzeme, metal ve cam da dahil olmak üzere çeşitli malzemeler için CMF eğilimlerinin sistematik analizidir.

Müşteri Gözlemi

Müşteri görüşlerini (yaşam ortamı ve ürünler hakkında) toplamak, ürün tasarımı ve geliştirmeye bunların yansımasını sağlamak amacıyla müşteri iletişim kanallarını kullanmaktır.

Ürün Geliştirme

Nihai ürün geliştirme ve ürün lansmanı.

Trend Araştırması

Tasarım geliştirme stratejilerinin planlanmasına yönelik başlıca trendlerin ve müşteri eğilimlerinin analizidir.

İnkübasyon / Tasarım Kademesi

Uzman tavsiyesi ve geri bildirime dayalı ürün tasarım fikirlerinin revizyonu ve pilot ürünlerin geliştirilmesi aşamalarıdır.